Okres wielkich możliwości technologicznych. Ale czy dla wszystkich?

Żyjemy w czasach wielkich możliwości. Nieważne jak poważnie zabrzmiały te słowa należy przyznać, iż rozwój nowych technologii uczynił spore zmiany.

To, co jeszcze wczoraj uchodziło za telefon komórkowy w dniu dzisiejszym nazywane jest „cegłą”. To, co jeszcze niedawno było określane szczytem technologii obecnie budzi uśmiech politowania. Dawniej zmiany technologiczne nigdy nie zachodziły tak prędko, to nie znaczy, że jest to jakiś ewenement, bo wydaje się, iż przyszłe zmiany będą jeszcze bardziej rewolucyjne, jeszcze bardziej błyskawiczne… A kiedy nastąpi koniec? Wielu uważa, iż jak stworzymy sztuczną inteligencję, jaka nas zastąpi i wykluczy… Może nie będzie tak źle…

android

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Do tego momentu technologia nam nie zagraża, więcej z niej korzyści niż kłopotów. Co byśmy na przykład zrobili bez GPS-a.

Ten ekscytujący materiał zwyczajnie należy poznać. Dotyczy zbliżonej problematyki, więc bez wątpienia warto go poczytać. Kliknij – uczciwie zalecam ten link (https://sklep.sn-promet.pl/).

Weźmy dla przykładu sygic. Jest to najbardziej znana aplikacja do nawigacji bez pośrednictwa internetu. Przy pomocy tego typu aplikacji sygic już na zawsze (i to zupełnie darmowo) otrzymujesz szeregwiele bardzo potrzebnych pomocy: mapy, znaczenie ważnych punktów, planowanie tras i tak dalej (Zobacz na tym portalu).

Każda z tej pomocnej funkcji jest naprawdę wysokiej jakości. Możemy z nich korzystać na tablecie i smartfonie, nie jest niezbędne połączenie z Internetem. Ta aplikacja to tylko jeden z wielu przykładów, jak łatwo można dostać coś tak zaawansowanego technologicznie, i to za darmo. Wiadomo, że wiele aplikacji dostaniemy za określoną kwotę, jednakże darmowych możliwości jest tak dużo, iż nie sposób chyba każdej z nich sprawdzić. Już nawet branżowe portale internetowe sprawdzają co miesiąc nowe, najlepsze aplikacje, aby nie pogubić się w gąszczu tych niezwykłych możliwości.

Szukasz szczegółowych informacji, aby poszerzyć swą wiedzę na ów temat? Zachęcamy do nowego artykułu. Wyszukasz go na portalu (https://systemy-pasywne.pl/) pod linkiem.

Mimo tego, i tak nie da się nie przeoczyć wszystkiego. To na pewno potwierdzą ludzie zawodowo zajmujący się tym zjawiskiem.

Supertelefon z układem Tegra 3

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR

Co znamienne, młode osoby potrafią się zgubić w tym całym „technologicznym zamieszaniu”, jednak, co mają poradzić ludzie wiekowi, którzy przyszli na świat w zupełnie odmiennych czasach. Dla nich dobrodziejstwa aplikacji, najnowszych wynalazków są często bardziej męczące niż pomocne. Najczęściej, gdy już się decydują na przykład na smartfon, to rozpracowywany jest przez najmłodszego członka rodziny. Trudno się dziwić, dzisiejsi dwudziestolatkowie narodzili się w świecie, gdzie internet istnieje na równi ze światem rzeczywistym. Można powiedzieć nawet, że jakkolwiek wiekowi ludzie świetnie odnajdują się w realności, tak dla młodych osób bardziej rzeczywistym jest świat wirtualny.

, ,

Related posts

Sprzęty elektroniczne powinny być jak najdoskonalsze

Kiedy zdecydujemy się, na wymianę własnego teraźniejszego urządzenia na coś wspanialszego, na coś co pozwoli nam na posiadanie funkcji, których do tej chwili nie mieliśmy, to z pewnością musimy udać się do dobrze wypełnionych sklepów, gdzie będziemy mogli spotkać się z największym wyborem. Dlatego właśnie trzeba się najpierw zastanowić, jakiej marki materiał byśmy pragnęli oraz który z nich będzie w stanie wypełnić wszystkie nasze oczekiwania.

Jak ulepszyć komfort używania PC?

W dobie wszechstronnej komputeryzacji każdy człowiek ma w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop albo notebook. Internet został powszechnym źródłem pobierania wiadomości oraz rozrywki. Klasyczne wieże lub radia zastąpiono muzyką z komputera, sporo osób traktuje komputer jako coś co zastępuje też radio i telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności warto byłoby skusić się o jego ulepszenie, aby być zadowolonym z komputera w jeszcze lepszym wydaniu.

Gdy telefon komórkowy zawodzi…

Myśliwy w dzisiejszych czasach to już nie mężczyzna odziany w kawałek zwierzęcej skóry, przemierzający pola z łukiem i czyhający na zwierzę. To diametralnie różny obraz, na który składa się nowoczesna broń i optyka myśliwska oraz gadżety strzeleckie.

Jak najbardziej optymalnie wybrać laptopa

Nastały czasy, w których dostęp do internetu jest dla wielu z nas priorytetem. Pragniemy ciągle być na bieżąco – tak samo z wiadomościami z kraju i ze świata, jak i z osobistą skrzynką e-mailową. Cenimy sposobność nieustannego kontaktu z najbliższymi i wyszukania każdej informacji, której na ten czas potrzebujemy - m.in. ceny interesującego nas produktu. Z tej racji coraz częściej rozważamy, który gadżet najpełniej spełni nasze wymagania. Do dwóch najbardziej cenionych – poza komórkami – należą netbooki oraz tablety. Który z nich powinniśmy zakupić i na jakie kwestie zwrócić uwagę, jeżeli chcemy być pewni, że podjęliśmy słuszną decyzję?

Technologia VOIP – zabawka czy prawdziwa alternatywa dla telefonii?

Telefonia voip jest propozycją komunikacyjną, która na naszym rynku jest dostępna od jakiegoś czasu. Mimo tego szybko zdobywa nowych odbiorców, którzy dostrzegają jej olbrzymie zalety, których nie posiadają inne rozwiązania. Telefonia tego typu od początku jej użytkowania prezentuję się doskonale.

Producent kabli i przewodów- przyszłościowy biznes

Młodzi Polacy w naszych czasach są poddawani wyjątkowo trudnej próbie. Okazuje się bowiem, że dyplom skończenia wyższej uczelni nie daje młodym zatrudnienia. Obecnie, w dobie szalejącego kryzysu, niezwykle ciężko otrzymać pewną posadę, nawet jeśli biegle władamy językiem angielskim. Koncerny najczęściej chcą bogatego doświadczenia, którego świeżo upieczony absolwent przecież nie posiada. I tutaj błędne koło się zapętla.

Latest posts

Zakup auta

Aktualnie posiadanie samochodu dla części ludzi jest warunkiem niezbędnym do codziennego funkcjonowania. Ta konieczność może wypływać z różnorodnych elementów.

Co zrobić z przestarzałym samochodem?

Wszystko musi się zestarzeć - pożywienie, istoty żywe, również samochody. Co w takim razie zrobić z przestarzałym samochodem? Z pewnością takowy wóz kompletnie nie nadaje się do jazdy. Jakby nie patrzeć nie jest łatwo ubezpieczyć kompletnego grata, a poza tym, nie przejdzie "badań".

Plusy wypełniania PITu w programie komputerowej

Internet zapewnia dziś dość wiele możliwości. Za jego pośrednictwem można poznawać nowych ludzi, uczyć się języków, a nawet studiować. Od momentu, kiedy globalna sieć komputerowa weszła do codziennego użytku, dużo więcej ludzkich aktywności przenosi się do internetu.

Sprężyny progresywne, czyli nowość

Nikomu nie ma potrzeby opowiadać, jak ważne jest zawieszenie pojazdu. Konstruktorzy i naturalnie właściciele chcą unowocześnić auta, poprawiając komfort jazdy. Sprężyny mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa podróżujących i spokój kierującego. Czy dobrym pomysłem są sprężyny progresywne?

Czy rozliczać zeznania podatkowe PIT przez internet?

Każdego roku musimy przedstawić rozliczenie PIT, które potwierdza wysokość przychodów uzyskanych przez nas w poprzednim roku. Niezwykle ważne jest w tej sytuacji, by rozliczenie to złożyć do urzędu w odpowiednim terminie.

Zanim kupisz zbiornik paliwa i inne artykuły do auta

W pojazdach niekiedy jest potrzeba wymiany zbiornika paliwa lub montaż dodatkowego. Zbiornik najczęściej zmieniamy z powodu jego defektua na przykład spowodowanego kolizją. Niekiedy zdarza się jednak, że zbiorniki ulegają korozji; wtedy kupując nowe, należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Obecnie najczęściej jest to stal nierdzewna, jednak nie zawsze, dlatego zanim cokolwiek zakupimy warto zasięgnąć porady specjalisty.