Córka potrzebuje auta?Co kupić?

Polska to dość dziwny kraj. Niby każdy kraj ma w sobie jakieś dziwactwa z których słynie, ale należy przyznać, że u nas skupia się ich tyle, iż można nimi obdarować kilka innych krajów. Jednym z tych dość niecodziennych zjawisk jest liczba samochodów występujących w naszym kraju.

Continue reading “Córka potrzebuje auta?Co kupić?” »

Złomowanie pojazdu jest możliwością dla właścicieli chcących sprzedać swe auto.

Złomowanie pojazdu jest możliwością dla właścicieli pragnących sprzedać swoje auto. Ze względu na stan auta, lub jego rocznik jedynym rozwiązaniem jest sprzedaż samochodu w autoryzowanej stacji recyklingu pojazdów. Samochody, które docierają na to złomowisko są poddane recyklingowi surowców wtórnych a elementy używane, nadające się do dalszego użytku z owego samochodu trafią na rynek wtórny. Aby móc zezłomować auto musi ono być kompletne – oznacza to, że waga pojazdu powinna być zbliżona do fabrycznej masy całkowitej samochodu.

Continue reading “Złomowanie pojazdu jest możliwością dla właścicieli chcących sprzedać swe auto.” »

Kascja pojazdów: kiedy warto skorzystać?.

Aktualnie niemal każdy posiada (lub chciałby nabyć) samochód. W większości wypadków to rozwiązanie nie jest powodowane realnymi wymogami, takimi jak konieczność dotarcia do pracy w w odległej miejscowości, gdzie trudno dojechać w inny sposób w interesujących nas godzinach, czy konieczność transportowania różnych produktów.

Continue reading “Kascja pojazdów: kiedy warto skorzystać?.” »

Wirtualny tuning

W momencie gdy skonstruowano pierwszy typ automobilu, samochód okazał się przedmiotem pożądania mężczyzn w każdym miejscu na ziemi. Nic w tym dziwnego. Na początku swojego istnienia był on niepodważalnie epickim tworem. Kilometry dzielące miejsca przestały mieć znaczenie, a podróżujący uzyskali niespotykaną mobilność. I tak toczy się to wszystko do naszych czasów. Nie wyobrażamy sobie w tym momencie egzystencji bez własnego auta. Dojeżdżamy nim na miejsce zatrudnienia, organizujemy kilkudniowe eskapady za miasto lub wybywamy na zagraniczne urlopy z rodziną. Ulubione autko jest na każde nasze zawołanie, dlatego tak dbale troszczymy się o jego kondycję techniczną. Jedynie sprawny pojazd zapewni nam komfortową i nie obfitującą w przykre zdarzenia jazdę.

Continue reading “Wirtualny tuning” »