Nasz świat się składa z wielu małych uszczelek, kabelków, czy smarów, które poskładane ze sobą, stanowią uporządkowaną całość. Ta intrygująca gra słów jest zamierzona, bo odkrywa więcej prawdy niż nudne wywody. Świat to jest po prostu zestaw małych śrubek, które pasują do siebie w określony sposób. To nic innego, jak znajdujące swoje miejsce elementy, jedne bardziej trafne, drugie mniej, ale na pewno są niezbędne, by wszystko mogło dziać się normalnie. Nie da się jednakowoż żyć w świecie, w którym reguł i porządku jest jak na lekarstwo.

samochód

Autor: Carol VanHook
Źródło: http://www.flickr.com

Zaraz się ktoś zacznie zastanawiać, o co tu chodzi? No właśnie tego typu wątpliwości nie są niczym dziwnym, wynikają one z przekonania, że wszystko jest nam dane raz na zawsze. Niestety, nie jest tak i jeśli można się zgodzić, że nie ma sensu myśleć o tego typu sprawach, to w sumie nigdy nie będziemy od nich wolni od świadomości, że świat składa się z niewielkich elementów, które należy złożyć, żeby móc żyć spokojnie. Przykład bardzo przyziemny. Gdy mówisz dom, co myślisz? Tak, widzisz budynek mieszkalny, otoczony przez ogród (). A czy myślałeś o tym, jak on powstał, z czego jest zbudowany? O tym się właśnie często zapomina.

Tak samo, pomyśl: auto.

Nakłaniamy Cię do przeczytania następnego postu na ten temat – w nim odnajdziesz ważne treści. Zatem idź do serwisu serwis suwnic i ciesz się nimi.

Widzisz samochód, pewnie jakąś ulubioną przez Ciebie markę, lśniąca karoseria i pewnie full wypas w środku. Jednak to auto nie pojedzie bez zwykłych części do samochodów, jak na przykład , części fiat hitachi, bez paliwa, płynu hamulcowego czy bez z oleju silnikowego. To samo możemy przenieść na poziom naszego życia, niekoniecznie przenosząc to centralnie na rzeczy, które nas otaczają i które posiadamy, ale na nasze życie. Jesteśmy ludźmi, ale bez niektórych cech nie bylibyśmy pełni, bez osób, które nas otaczają, bez uczuć, którymi obdarzamy innych, jakie dostajemy w zamian, a które też skrywamy w sobie (jak wiadomo, nie każde uczucie jest do „pokazania”). mechanik (https://www.osauto.pl/)

samochód

Autor: DiamondBack Truck Covers
Źródło: http://www.flickr.com

W ten sposóbW taki właśnie sposób, świat bez elementów, jako rzeczy można przenieść na świat bez pewnych atrybutów w naszym życiu. Nie można być człowiekiem bez określających nas pewnych praw, nie da się korzystać z pełni życia bez osób, bez ludzi, których potrzebujemy, dla jakich to my jesteśmy niezbędni. Życie bez pewnych uczuć jest niemożliwe, bez pewnych stanów duchowych, bez nadziei i marzeń. A to tylko i aż elementy, tworzące i definiujące ludzką kondycję, z którą zmagamy się każdego dnia.