Tag: konsola

konsola

W czasie ostatnich lat proponowane są gry coraz bardziej nowoczesne

Gry naśladują rzeczywistość. W praktyce gwarantują przy tym wciągającą fabułę oraz znakomitą grafikę. Na przestrzeni ostatnich lat widać zdecydowaną tendencję wzrostową, pojawiające się na rynku gry są bowiem dużo bardziej nowoczesne i mają rzesze miłośników. Podstawą, którą każdy gracz powinien posiadać w swoim domu jest oczywiście stosowna konsola do gier. Niemniej ich wybór na rynku jest na tyle bogaty, że można mieć problem z wyborem stosownej propozycji. Jak w takim razie wybierać konsolę?

Read more

Przedsiębiorstwo Sony ciągle cieszy się szacunkiem i sławą wśród konsumentów.

Japonia od już ponad dwudziestu lat zwykła się zmagać z wielkimi kłopotami gospodarczymi. To oczywiście w dalszym ciągu bogaty teren, zarobki są przednie, wskaźnik bezrobocia w normie, a oprócz tego takie przedsiębiorstwa jak Sony sprawiają, że Japonia była, jest i zapewne będzie jednym ze światowych liderów. Przynajmniej jeżeli wziąć w rachubę nowe technologie, np. sony playstation 3 super slim 12gb - przednia konsola do gierek, zapewne bardzo wielu graczy kojarzy owy sprzęt. Wiadomo: "plejka" to u nas najpopularniejsza konsola. Nic dziwnego. Naprawdę...

Read more

Jak zakupić konsolę dla syna

Zastanawiasz się, jaki podarunek kupić nastolatkowi? Nie od dzisiaj na pewno każdy dobrze wie, że jednym z najlepszych i najbardziej docenionych prezentów zdecydowanie będzie najnowsza konsola do gier. Teraz większość chłopaków spędza wiele czasu grając w gry. Jeśli z okazji urodzin podarujesz mu właśnie nową konsolę, bez wątpliwości będzie wielce zadowolony.

Read more