Tag: Kraków

Kraków

Każda marka ma swój serwis

Kiedy decydujemy się na sprawunek nowego wozu, to bez wątpienia zwracamy uwagę na dużo różnorakich kwestii. Dlatego także przyglądamy się temu, w jaki sposób przedstawiają się serwisy tych marek, czy ludzie zachwalają sobie szybkość ich działania, czy być może marudzą. Dzieje się tak głównie przez to, że chcemy mieć gwarancję iż w razie popsucia się samochodu, zaopiekują się nim ludzie, którzy poznali go dokładnie do każdej śrubeczki oraz poradzą sobie bez problemu z każdą awarią.

Read more

Chcesz poznać jakieś nowe miasto? Jakim sposobem – pieszo, rowerem czy samochodem? Każde z tych rozwiązań ma plusy i negatywy

Czy również masz takie obiekcje, jak znajdujesz się w nowym mieście? Jak najlepiej zwiedzić takie miasto? Czy wynajmować przewodnika, zrobić to samemu, ale pieszo, rowerem, a może autem? Możliwości jest naprawdę sporo i czym bardziej popularne miejsce, tym bardziej bogata baza atrakcji, z jakich można skorzystać. Podejmując tego typu decyzję zawsze powinieneś zastanowić się nad tym, co jest dla Ciebie istotne, jak dużo masz czasu na zwiedzanie jakiegoś miejsca i jaki jest twój budżet.

Read more

CO ZROBIĆ Z AUTEM PO WYPADKU

Często , gdy słyszymy o kolizjach drogowych dochodzi do nas głos spikera, który mówi, że samochód został skasowany. Jednak słowo to nie musi od razu być kojarzone z ogromnym wypadkiem. Otóż są firmy, które parają się kasacją aut i to nie tylko tych powypadkowych, ale też tych zdezelowanych staroci, których to już nikt nie odkupi, a właściciele sami nie są w stanie już z nich korzystać.

Read more