Renowacja samochodów – na co powinno się zwrócić uwagę nim wybierzesz się do mechanika?

Niepokoi Cię dziwne trzaskanie pod maską samochodu? A może hamulce nie działają tak jak powinny? Zastanawiasz się, z jakiego powodu Twój samochód działa wyraźnie inaczej aniżeli parę dni temu? Jeśli tak to z całą pewnością nadszedł czas na pójście do mechanika.

Continue reading “Renowacja samochodów – na co powinno się zwrócić uwagę nim wybierzesz się do mechanika?” »

Działanie sprężyn progresywnych

Sprężyny

Źródło: http://www.vanel.com

Fanom motoryzacji nie trzeba wyjaśniać, jak ważne jest zawieszenie samochodu. Continue reading “Działanie sprężyn progresywnych” »

Wycieraczki do samochodu to doskonały pomysł na podarunek dla każdego faceta

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, co dobrze będzie zrobić swojemu narzeczonemu fajny podarunek, wtedy na pewno powinnaś zastanowić się nad daniem mu fajnych gadżetów do samochodu. Być może fajnym pomysłem będzie podarowanie mu wycieraczek samochodowych – to bez wątpienia część samochodu z tych, na które nigdy nie zwraca się żadnej uwagi. Kiedy chcesz wyjątkowo uszczęśliwić swojego mężczyznę, możesz na przykład kupić mu wycieraczki samochodowe 600/400 mm.

Continue reading “Wycieraczki do samochodu to doskonały pomysł na podarunek dla każdego faceta” »

W jakich sytuacjach opłaca się wypożyczyć samochód?

Z pewnością każdy z nas przyzna rację co do tego, że korzystanie ze swojego własnego samochodu absolutnie w każdym przypadku daje nam zwłaszcza niemałą wygodę i swobodę poruszania się. Przecież niektórzy ludzie nawet nie wyobrażaliby sobie swojego życia codziennego bez czegoś takiego; równocześnie jednak trzeba mieć na uwadze to, że w pewnych sytuacjach zwyczajnie nie mamy możliwości zabrania ze sobą takiego pojazdu. idealnym przykładem są tutaj chociażby różne podróże w jakie wybieramy się samolotami – lądując w obcym miejscu zostajemy momentalnie pozbawieni jakiegokolwiek własnego środka transportu.

Continue reading “W jakich sytuacjach opłaca się wypożyczyć samochód?” »