Wycieraczki samochodowe można kupić w wielu rozmaitych punktach. Kierowca bez doświadczenia będzie zaszokowany tym, w jak dużym stopniu zróżnicowane są koszty wycieraczek. Koszty kupna wahają się bowiem w granicach od kilku zaledwie złotych nawet do stu. Od czego zależy więc cena wycieraczek? Wielkie znaczenie posiada tu na przykład odmiana wycieraczek, obecnie dostępne są bowiem tradycyjne modele i bardziej nowoczesne. Rzecz jasna te bardziej innowacyjne zawsze mają wyższą cenę.

mechanik samochodowy

Ich liczne zalety w stosunku do tradycyjnych modeli jednak zachęcają do zostawiania trochę większej liczby pieniędzy. Oprócz tego cena wycieraczek samochodowych zależy też od ich poziomu, co niektórym wydaje się oczywiste. Niejednokrotnie zdarza się tak, że w cenie kilku złotych można znaleźć tylko produkty niskiej jakości, który prawdopodobnie szybko ulegnie uszkodzeniu i nie będzie nadawać się do wykorzystania.

Wycieraczki standardowe

Jeszcze paręnaście lat wcześniej w sprzedaży były tylko produkty o standardowej budowie. Nazywane są one też wycieraczkami szkieletowymi z uwagi na metalowy stelaż, na jakim są oparte. Standardowe wycieraczki samochodowe 480 mm (wycieraczki do auta rozmiar 480 mm), jak również w wielu innych rozmiarach, można na dzień dzisiejszy znaleźć po bardzo atrakcyjnych cenach, które wielu klientów zachęcają do Zakupu. Dobrze jest jednak pomyśleć nad tym, czy nie lepiej wybrać coś bardziej nowoczesnego. Jedną z wad tradycyjnych wycieraczek jest fakt, że szkielet z metalu stosunkowo wcześnie rdzewieje, uniemożliwiając z czasem prawidłowe działanie sprzętu.

Gdy wejdziesz na oryginalny serwis www, zobaczysz, że ma pokrewne wiadomości na omawiany wątek – te dane wciągną Cię zupełnie.

/J]

Wycieraczki nowoczesne

Samochód terenowy marki Ford

Autor: Kyle Harris
Źródło: http://www.flickr.com

Alternatywą dla typowych wycieraczek samochodowych ze szkieletem są ich bardziej współczesne zamienniki, które tego szkieletu nie mają. Z tego powodu nazywane są również wycieraczkami miękkimi. Są zwykle o wiele bardziej kosztowne od standardowych, jednak cena ta wynika z o wiele wyższej jakości i skuteczności. Wycieraczki tego rodzaju dzięki swojej budowie dużo lepiej przylegają do szyby, co czyni je o wiele efektywniejszymi. Nierzadko również mają elementy wykonane z grafitu, co zapobiega ich zamarzaniu zimą.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę (https://www.hurtopony.pl/opony-do-samochodu/audi/q3) naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Zapewniamy bardzo konkurencyjne stawki, zatem się nie rozczarujesz!

Z takich można znaleźć wycieraczki samochodowe 500 mm oraz w wielu innych wielkościach.