Rosja to ten kraj, w którym w trakcie tygodnia dochodzi do bardzo dużej liczby wypadków samochodowych – dużo z nich ląduje potem w Internecie. Bardzo wielu ludzi w Polsce bardzo lubi oglądać rosyjskie wypadki: naturalnie powodem nie jest niechęć do Rosji. Najzwyczajniej niektóre z tych wypadków w istocie interesująco wyglądają. Oczywiście oglądanie śmierci na drodze jest nieetyczne, ale na całe szczęście większość wypadków nie kończy się aż tak źle. Ogromna popularność filmów z Rosji spowodowała, że pośród zmotoryzowanych Polaków dostrzec idzie duży popyt na rejestratory jazdy/blow. Wiadoma sprawa: nie chodzi głównie o chęć nagrania groźnego wypadku… W szczególności rejestratory są modne z tego powodu, iż rejestrator zapewne wiele razy pomógł niewinnemu kierowcy uniknąć dużego mandatu czy stracenia zniżek u ubezpieczyciela.

rejestrator

Autor: Jimmy Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Można w sumie powiedzieć, że rejestratory jazdy znacznie polepszają bezpieczeństwo na drogach – rejestratory jazdy/prestigio. Skoro kierowca zdaje sobie sprawę, iż w każdym momencie może być nagrany, pewnie sporo rzadziej łamie przepisy.

Zaabsorbował Cię opisywany artykuł? Kliknij i sprawdź kask z daszkiem koniecznie, tutaj znajdziesz coś, co z pewnością również Ci się spodoba.

Niby nieczęsto policja zwykła się zajmować nagraniami zamieszczanymi na Youtube, ale jeśli sprawa jest bardzo poważna, z pewnością winny będzie odnaleziony, a później ukarany. Zatem rejestratory jazdy/prestigio są w istocie niezbędne, nie są wyłącznie zwykłą zabawką!

Rejestratory są wielce pomocne także z takiego powodu, że jeżeli jakiś policjant będzie chciał wyłudzić od nas łapówkę, będziemy mieli dowód. Oczywiście ostatnio bardzo spadło w polskiej policji “zapotrzebowanie” na pieniądze z łapówek, lecz różnie to bywa. Czarna owca może pojawić się w każdym momencie. Doceńmy również to, że w sumie rejestratory jazdy/smartgps powodują, iż w trakcie

gps

Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com

poruszania się piękną trasą drogową będziemy mieć potem fajne nagranie – Kamera samochodowa DVR Xblitz Platinum.

Często jednakże akurat jakość takowego nagrania jest bardzo przeciętna: a więc byłoby fajnie gdybyśmy w trakcie poszukiwania rejestratora postarali się o to, aby kupić coś co spowoduje, że istotnie będziemy wielce usatysfakcjonowani z własnego nagrania. A według bardzo wielu kierowców – Rosjan, Polaków, Czechów, Austriaków bądź Japończyków, wyśmienite są rejestratory jazdy/xblitz – są w stanie zapewnić dobrą jakość obrazu. Pamiętajmy: chamstwo na drogach warto starać się zwalczyć.