Złomowanie pojazdu jest możliwością dla właścicieli pragnących sprzedać swoje auto. Ze względu na stan auta, lub jego rocznik jedynym rozwiązaniem jest sprzedaż samochodu w autoryzowanej stacji recyklingu pojazdów. Samochody, które docierają na to złomowisko są poddane recyklingowi surowców wtórnych a elementy używane, nadające się do dalszego użytku z owego samochodu trafią na rynek wtórny. Aby móc zezłomować auto musi ono być kompletne – oznacza to, że waga pojazdu powinna być zbliżona do fabrycznej masy całkowitej samochodu.

Złomowane autoauto (Pokaż teraz) powinno również mieć czytelne numery VIN nadwozia, dowód rejestracyjny (lub kserokopię z wydziału komunikacji) tablice rejestracyjne. auto złom łódź kupuje również samochody do zezłomowania. Skupowane są pojazdy starych roczników, auta rozbite, powypadkowe, spalone i popowodziowe. Skupują w zasadzie każde samochód na 4 kołach! Skupują również samochody dostawcze, ciężarowe, rolnicze oraz przemysłowe.

przykładowy samochód marki ford

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

Stworzony został portal gdzie można dać samochód do kasacji. Starczy napisać złomowanie pojazdów poznań – , auto złom Gdynia czy też auto złom warszawa i zostaje się dobrze kierowanym co dalej czynić z owym autem. To portal dla osób mających problemy ze swym zużytym lub niesprawnym autem. Zazwyczaj właściciele tych modeli nie mają pojęcia, co mogą z nimi zrobić. Zostawiają oni w owych sytuacjach własne pojazdy na szosach i chodnikach, blokując miejsca parkingowe. Tak dzieje się właśnie w różnych miastach w Polsce. Najlepszym rozwiązaniem tego typu kłopotów jest złomowanie aut. Starczy skorzystać z usługi stacji demontażu, która ma skup aut, nie nadających się do dalszej jazdy. Utylizacja aut może przyczynić się nie tylko do chronienia środowiska naturalnego, ale również pozwoli właścicielom nie działających modeli aut na zarobieniu nawet kilkuset złotych.Czytaj też

Złomowanie samochodów to usługa świadczona przez fachowe firmy, które z chęcią kupują stare auta. Głównie stacje POWER EV – (ładowarka do samochodu) demontażu zapewniają też odbiór zakupionego samochód. Dzisiaj nie trzeba już marnować wartościowego czasu, bo złomowanie samochodów może zostać wykonane przez przedsiębiorstwa znajdujące się nawet o kilkaset kilometrów. Skup pojazdu odbywa się na miejscu i w czasie odpowiednim dla posiadacza samochodu. Pojazdy są odbierane ich transportem i wydaje się dokumenty o zezłomowaniu samochodu. Nie trzeba nawet wychodzić z domu aby sprzedać auto.
Zapoznaj się z