W obecnych czasach zazwyczaj wybieranym miejscem, w którym można robić wszelkiego gatunku zakupy, stał się internet – to właśnie tam większość produktów przeważnie ma najniższe ceny. Należy jednak pamiętać o niemałych niebezpieczeństwach, jakie mogą napotkać zbyt bezkrytycznych klientów, którzy skuszeni ceną decydują się na kupno np. drogiego nowoczesnego sprzętu w podejrzanym sklepie elektronicznym, po czym mogą oni odebrać towar zniszczony albo mogą zostać po prostu oszukani. Jednym z częściej wybieranych produktów z dziedziny komputerowej może być na przykład galaxy tab 3 10 1 wifi 16gb, którego ceny są dość rozbieżne.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet ten to jeden z najbardziej wydajnych tabletów, które są osiągalne na rynku. Przykładowa oferta tu. W lekkiej obudowie umieszczono 10 calowy ekran, który dzięki dobrej rozdzielczości pozwala na uzyskanie niezwykle wyraźnego obrazu, idealnego np. do oglądania clipów w wysokiej rozdzielczości. Sam ekran jest jedną z licznych zalet, które rozstrzygają o walorach opisywanego sprzętu – poza tym należy podkreślić, że silny procesor (dwurdzeniowy Intel Atom 1.6) i sporo pamięci RAM (1 gb)

i-sklep

sprawia, że Samsung nie ma jakichkolwiek kłopotów z przeglądaniem internetu czy użytkowaniem bardziej wymagających aplikacji. Dzięki znacznej pamięci wewnętrznej (16 gb) łatwo zmieścić w tym tablecie dużo albumów z fotografiami czy muzyką, dodatkowo dzięki łączności wi-fi czy 3G można korzystać ze stałego połączenia z internetem.

Tak nowoczesny i dość kosztowny sprzęt opłaca się zamówić w takim sklepie, gdzie można wziąć go w swoje ręce i przetestować (nie bez znaczenia jest również stuprocentowa oryginalność takiego tabletu) – jeśli mieszkamy w stolicy, możemy wpisać w wyszukiwarkę frazę sklep komputerowy Warszawa (zerknij tu), po czym udać się do najbliższego punktu, by samemu przetestować wybrany tablet. Niemałą zaletą zakupów w sklepie tradycyjnym jest szybsza obsługa gwarancyjna i możliwość zdobycia przydatnych wskazówek od specjalistów.

Zaciekawiony? To dla nas optymistyczna wiadomość. Więc kliknij tu planowanie trasy i oglądaj nawet bez końca następne specjalistyczne posty.

Zanim nabędziemy sprzęt komputerowy o znacznej wartości, powinniśmy przemyśleć korzyści tego rozwiązania, kiedy korzystamy z usług pewnego, niezawodnego i wiarygodnego sprzedawcy, który poleca oryginalne produkty, mające uznawaną gwarancję.