Można powiedzieć, że teraz konsola o nazwie Xbox jest najlepsza na rynku. Jednakże to naturalnie nie jest czysto obiektywna opinia, trudno szukać tutaj również reklamy. To najzwyczajniej subiektywna opinia do której to każdy Polak ma pełne prawo.

Xbox One

Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo cieszy, iż aż tak z ogromną chęcią kupujemy konsole do gier amerykańskiego giganta, bo to powoduje z automatu, że Polska staje się poważniejszym rynkiem. Przykładowo xbox 360 cena będzie niższa, właśnie z uwagi na większy popyt.

W takim razie to niejako w interesie konsolarzy jest to by zareklamować wśród własnych znajomych tę konsolę. W sumie to takie artykuły także mogą sporo dać, miejmy nadzieję. Zwykło się mawiać – nadzieja umiera ostatnia, pewnie każdy kojarzy to powiedzenie.

Według bardzo wielu miłośników gier konsol do gier xbox, choć oczywista sprawa, że nie bez wad, posiada niezwykły atut, a mianowicie mówimy o grafice. Można w sumie powiedzieć, iż konsolarz mocniej wyczulony na właśnie jakość grafiki nawet nie będzie sobie myślał, że czymś OK jest to, aby kupić jakąś inną konsolę. Zresztą nie jest powiedziane, iż Xbox służy wyłącznie do grania sobie. No co jak co, ale najnowsze Xboxy to coś dużo więcej. Doceńmy Xboxy!

Np. nowe konsole xbox 360 może zagwarantować melomanom odtwarzanie piosenek. Co z jakością? Cóż, standard muzyki jest niesamowity, odnośnie tego trudno miewać jakiekolwiek wątpliwości. Wyśmienicie, że powstają takowe, wielofunkcyjne urządzenia, ponieważ to duża oszczędność hajsu oraz miejsca w pokoju.

Naturalnie również dla miłośników dobrego kina można powiedzieć coś miłego: bez żadnego cienia wątpliwości sytuacja jest taka, że jeżeli będziemy pragnęli zobaczyć film w BlueRay`u, będziemy mieli możliwość bez kłopotu spełnić tę zachciankę. No co jak co, ale to generalnie dzisiaj taki już standard, iż urządzenia takie jak xbox360 nie są tylko do gier. Co niektórym miłośnikom gier, tak jakby konserwatystom, to się pewnie nie podoba, lecz postępu raczej nie da się już zatrzymać.