Przeważnie jeżeli uwielbiamy otaczać się naprawdę wspaniałymi urządzeniami, to patrzymy żeby takie nie tylko były w naszym mieszkaniu, ale również żebyśmy najwspanialsze sprzęty mieli szanse mieć zawsze przy sobie w czasie podróży. Na szczęście ich wytwórcy radośnie ułatwiają nam to zadanie, produkując najróżniejsze produkty, które mogą nam ułatwić i równocześnie umilić działanie.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy nagrywać z InternetuJeśli często słuchamy muzyki przez Internet, kiedy czasem chcielibyśmy nagrać jakąś audycję, lecz nie zbyt posiadamy jak to zrobić, to bez wątpienia należy się namyślić, czy nie spisze się u nas takie narzędzie jak CocktailAudio X10. Jest to przemyślany serwer muzyczny, który ułatwia nam odsłuchiwanie muzyki i nagrywanie stacji radiowych, które później spokojnie mamy możliwość sobie odtworzyć oraz posłuchać jeszcze raz. Jeżeli tymczasem przyjdziemy do wniosku, iż pragniemy posiadać dużo więcej programów telewizyjnych, iż ta oferta którą posiadamy nie bardzo nam pasuje, to warto się zaopatrzyć w świetnej jakości Ferguson Ariva T65. Dzięki niemu będziemy w stanie wyłapywać znacznie więcej programów niż miało to miejsce do tej pory, co z pewnością przypadnie do gustu całej naszej familii.

Nagrywanie w ruchu jest możliwePosiadamy kamerę, chętnie uwieczniamy nią wyczyny naszych dzieci oraz pozostałych bliskich, lecz równocześnie nie bardzo jesteśmy zadowoleni z tego, w jaki sposób jest na niej zapisywany dźwięk? Jeżeli tak właśnie jest, to z pewnością trzeba sprawdzić, czy nie będzie dla nas świetnym rozwiązaniem mikrofon zewnętrzny do kamery, taki jak Audio-Technica Pro 24 mikrofon do kamer. Będzie on świetnie rejestrował głos, a my możemy być pewni, że potem na filmie będzie wszystko dobrze słychać. W dodatku jeżeli uwielbiamy sporty ekstremalne oraz wciąż myśleliśmy o tym, aby rejestrować własne wyczyny, to warto okupić się w kGoPro Outdoor HD Hero2 Outdoor (CHDOH-002) . Niewielka, delikatna, a równocześnie niesamowicie solidna, z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem podróży.

Rozejrzyjmy się co jest dla nasW marketach jest na pewno bardzo wiele różnorakiego typu sprzętów, które mają szanse nam ułatwić nasze działanie, albo spowodować, że wypełnimy nasze marzenia. Starczy jedynie, iż się dokładnie za nimi rozejrzymy oraz kupimy to, co będzie nam najlepiej pasowało.