Posiadanie kosztownego iPhone`a to m. in. obowiązek chronienia stanu wizualnego i technicznego w tym przenośnym sprzęcie. Pod cacka autorstwa Apple`a, Samsunga czy Nokii tworzone są specjalne kabury, czyli ochrony, które swoimi kosztami biją na głowę pokrowce na telefony starej generacji.

Odkąd telefon przestał pełnić funkcje wyłącznie komunikacyjne, (a wkrótce zaczęło brakować telefonu w… telefonie) wzrosły specyfikacje techniczne co do wyświetlaczy. Dzisiejsze „iGabloty” równają się tworzenie coraz większych przekątnych w dotykowych ekranach. Abstrahując od większych i droższych etui – o czym za chwilę – to w dodatku konstruktorzy baterii muszą tworzyć coraz mocniejsze akumulatory. Przydatność równa się też szybka eksploatacja. Potencjalny zastój w tej dziedzinie uzależniłby użytkowników samrtfonów i iPadów od ładowarki na dobre.

Skoncentrujmy się na etui. IPhone czy lepszej jakości iPad, z powodu gabarytów swoich ekranów, zobowiązują użytkowników do noszenia równie dużej kabury ochronnej.

Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienia związane z tą problematyką, to kliknij tu i sprawdź – na pewno Cię to zainteresuje!

Skórzane, a może piankowe – już debata nad materiałem etui pokaże nam diametralnie różne opinie użytkowników iPhone`ów.

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Preferujący jakość i gadżety wybiorą skórę, komfort i trwałe umiejscowienie sprzętu to opcja dla zwolenników silikonu. Następna istotna sprawa – każde etui musi być na styk dopasowane do gabarytów iPhone`a czy iPada. Milimetrowa luka – a więc za małe lub za duże opakowanie – robi problem z faktyczną funkcjonalnością mobilnego narzędzia. W takiej sytuacji nie będzie frajdy i szpanowania przy darmowym Wi-fi, za to będziemy zmuszeni zająć się rozglądaniem za nowym etui iPad. Wejdź na jeśli chcesz kupić inne akcesoria iPad. IPad to atrakcyjna, mobilna, ale i kosztowna zabawka. Firmowe etui, jeśli są do kupienia oddzielnie, wyniosą nas – co do najwyższej jakości skóry – nawet pięćset złotych.

Z drugiej strony, jakiej klasy sprzęt kupuje użytkownik, analogiczne stosuje ochrony przed porysowaniami. Wybierając ekskluzywne modele technologiczne Apple`a, Samsunga, czy LG albo sprawa etui Samsung Galaxy S 5 jest załatwiana na miejscu, albo klient załatwia ją później, dopłacając do interesu.
To nie oznacza, że rynek nie daje oszczędnych dla portfela zamienników. Wystarczy poklikać, choćby na portalach zakupowych i wymarzone etui będzie na wyciągnięcie ręki.