Myśliwy w dzisiejszych czasach to już nie mężczyzna ”ubrany” w kawałek zwierzęcej skóry, przemierzający pola z włócznią i czający się na zwierzę. To diametralnie różny obraz, na który składa się nowoczesna broń myśliwska i gadżety strzeleckie.

Albowiem profesjonalny myśliwy musi postarać się także o ubiór na polowanie. Nie robi tego jedynie z powodu poczucia estetyki czy też wieloletniej tradycji myślistwa, lecz głównie dla wygody oraz dobrego samopoczucia w czasie polowań.

telefon

Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com

Wygodne obuwie, w których myśliwy będzie czuł się komfortowo, to podstawa udanego polowania. Wygoda jest ważna, ale bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa.
Jeśli interesują nas spodnie czy koszule, oferta jest równie bogata – od spodni w kolorach kamuflażowych, przez całą paletę jaśniejszych odcieni i fasonów. Interesującym okryciem na polowanie może być polarowa kamizelka. Wartym szczególnej uwagi częścią garderoby dla myśliwego jest jednak kurtka. Zabezpiecza na polowaniu przed deszczem, śniegiem, zimnem, wiatrem, nie ogranicza ruchów a co więcej, ułatwia kamuflaż. Uszyte z wysokich gatunkowo tkanin kurtki są na tyle uniwersalne, że nadają się do noszenia o różnych porach roku.

Na polowania warto zaopatrzyć się w krótkofalówki . Takie radia powinny pracować na akumulatorkach jak również na bateriach, posiadać dobry zasięg pozwalając na szybki kontakt bez niepotrzebnych odgłosów. Funkcjonalność i wygoda, tego powinniśmy oczekiwać od walkie-talkie.

Warto wybrać się na zakupy w sklepach internetowych, wpisując w wyszukiwarce frazę: krótkofalówki sklep. Niewysokie ceny, dostęp do ogromnej ilości produktów a także błyskawiczny czas dostawy to argumenty, które przekonają nas do skorzystania z oferty walkie talkie sklep. Znajdziemy tam także radiotelefony, które coraz częściej pojawiają się na polowaniach.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to śmiało zobacz, co jest w ofercie (https://key-ces.com/software-development/), która odnosi się do podobnej kwestii.

W momencie samodzielnego polowania (kiedy telefon komórkowy zawodzi|nie funkcjonuje jak należy), w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia, łącząc się przez radiotelefon możemy liczyć na natychmiastową reakcję. To uzasadnienie dla którego w krajach skandynawskich każdy członek koła łowieckiego musi posiadać radiotelefon na polowaniu. Doskonałym sprzętem jest DMR hytera. Odporna na zabrudzenia, urazy mechaniczne – zaprojektowana do pracy w terenie, starannie wykonana i z dużym zasięgiem, sprawdzi się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, o jakie nietrudno podczas pobytu w lesie.