Dzień w którym powiemy sobie sakramentalne „tak”, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go długie godziny przygotowań, godziny dyskusji i przeświadczenie, iż uroczystość będzie przez długi czas dobrze odtwarzana w pamięci przez biesiadników.

Z racji, że owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, zadbajmy o każdy pozornie mało istotny szczegół – począwszy od wyboru jak najlepszej sali weselnej oraz smacznego menu, zakończywszy na wspaniałej orkiestrze.Podczas planowania i ekscytacji mieszającej się z obawą o to, czy oby na pewno o niczym nie zapomnieliśmy, nie można zapomnieć o właściwym uwiecznieniu tej radosnej chwili. I chociaż zdjęcia przemiłego wujka Kazika czasami wychodzą całkiem nieźle, jedynie profesjonalny fotograf potrafi zagwarantować nam pełne zadowolenie. Dzięki niemu będziemy mogli powrócić pamięcią do tych wspaniałych chwil.

aparat fotograficzny

Autor: Dave Kennard
Źródło: http://www.flickr.com

To nasza osoba będzie miała wpływ na to, czy chcemy mieć pamiątkę wyłącznie z samego ślubu, czy też naszym życzeniem jest, by fotograf towarzyszył nam od porannych przygotowań, choćby pierwszej kawy i krzątaniny do późnych godzin nocnych na przyjęciu weselnym. Zatrudnionego fotografa ślubnego należy też poinformować o przebiegu mszy (pełna czy skrócona ceremonia) i czy będą jakieś ważne i charakterystyczne elementy, na które pragnęlibyśmy aby zwrócił szczególną uwagę.

Czytaj dalej

Szukając dobrego fotografa możemy skorzystać z internetu, wpisując frazę: fotograf Jelenia Góra. Następnie z imponującej liczby ofert mówiących o fotografii (fotografia reklamowa dla każdego sklepu. Zobacz ofertę!) ślubnej zdecydujmy się na taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Podejmijmy jednak decyzję na jakim efekcie końcowym nam zależy. Czy mają być to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy też naturalne z reporterskimi kadrami? Zdjęcia w plenerze totalnie szalone, z mocną stylizacją czy może delikatniejsze, z domieszką romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów. Fotografia ślubna Jelenia Góra przedstawia naprawdę wysoki poziom, znajdziemy tam dobrych fotografów, którzy swoją wizję dostosują ją do naszych potrzeb. Zrealizują wszystkie nasze pomysły, służąc przy tym profesjonalną pomocą i własnym doświadczeniem.

Więcej na