Czasem dzieje się tak, że kiedy zdecydujemy się na zakup jakiegoś urządzenia, to jeszcze w dodatku należy do niego dobrać kilkanaście akcesoriów, które spowodują, iż korzystanie z niego będzie prostsze oraz równocześnie, iż będziemy go mieli szanse stosować w przeróżnych warunkach. Przez to trzeba się od razu wywiedzieć, co jeszcze powinniśmy zakupić, poza samą kamerą, albo laptopem.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Kamera musi mieć odpowiednie zasilanie do nagrywaniaJeśli pragniemy mieć pewność, iż uda nam się nagrać wszelkie najistotniejsze dla nas zdarzenia i momenty, to z pewnością należy mieć gwarancję, iż nasza kamera wciąż będzie posiadała naładowane baterie. Dlatego jeśli wybywamy z nią z mieszkania, warto mieć przy sobie takie coś jak Hi-Power Akumulator do kamery Sanyo Xacti VPC-HD1000 DKD002 (936636). Kiedy ten zamontowany w kamerze nam się rozładuje, to ciągle będziemy mieli szanse go przemienić na kolejny, całkowicie naładowany i gotowy do pracy. Kiedy natomiast chcemy nagrać naszą jazdę na nartach, albo niebezpieczny zjazd na rowerze z góry, to warto zainwestować w kamerę GoPro Hero3 (Plus) Black Edition, którą niesamowicie prosto można przymocować do kasku i która jednocześnie jest tak wytrzymała, że nawet podczas upadku nic złego się jej nie stanie.

Do laptopa i komputera też możemy mieć różne częściKiedy chcemy podpiąć własną kartę SIM do komputera, tak by błyskawicznie zgrać z niej wszelkie zdjęcia jakie się na niej znajdują, to bez wątpienia powinniśmy się okupić w Adapter MicroSim (Adapter do MicroSim), a więc odpowiednie urządzenie, do którego będziemy mieli szanse włożyć naszą kartę i potem bez najmniejszego trudu będziemy mogli ją przyłączyć do laptopa, bo już nie będzie zbyt mała. A kiedy lubimy słuchać muzyki i nie kochamy, gdy to słuchanie jest zagłuszane przez inne dźwięki z zewnątrz, to z pewnością idealnie robimy, kiedy idź czytaj w serwisie zaopatrzymy się w słuchawki Jabra Halo 2, które zmniejszą dopływ głosów z zewnątrz oraz zatrzymają cały dźwięk przy naszych uszach.

Możliwości jest naprawdę sporoJak widzimy ofert jest naprawdę sporo i kiedy tylko wyłożymy trochę oszczędności, to może się okazać, iż nasze urządzenia są jeszcze wspanialsze, niż to początkowo zakładaliśmy.