Jednym z liderów jeśli chodzi o elektronikę użytkową jest firma Samsung. Ten koreański producent w ciągu kilkudziesięciu lat został największą firmą w tym segmencie rynku, a produkty Samsunga są popularne na całym świecie.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Produkty samsunga to sprzęt audio, telewizory, smartfony i komórki, lecz firma ta też jest obecna w dziale komputerów dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w każdej z tych dziedzin ma w ofercie produkty wysokiej jakości, porządnie zaprojektowane i pełne nowinek technicznych. Podobnie jest także w przypadku telewizorów LCD.

Spośród wielu telewizorów tego producenta wyróżnia się z pewnością SAMSUNG 46F5000 o przekątnej 46 cali i bardzo ostrym, wyraźnym obrazie.

Gdy czytasz o zawierającej interesującą Ciebie treść nowej witrynie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info odnośnie źródeł, z których czerpie ona wiadomości.

W urządzeniu tym wykorzystano specjalny algorytm do poprawy szczegółów i kolorów, i system Full HD z dwukrotnie wyższą rozdzielczością w porównaniu z normalnymi telewizorami, co daje nieznaną do tej pory jakość wyświetlanych obrazów. Możemy także podłączyć do niego przez złącze USB dowolną pamięć i cieszyć się nagranymi wcześniej filmami i muzyką.

Kolejną rodziną wyrobów Samsunga są przenośne komputery. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to sprzęt z ogromnymi możliwościami i pełnowymiarową klawiaturą, przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników domowych i firm. Wysoka jakość wykonana idzie w parze u niego z oryginalnym wzornictwem, gdyż sprzęt ten jest dostępny również w kolorze białym i czerwonym. Do następnej grupy notebooków należy model Samsung. Jeśli chodzi o ten sprzęt producent postawił na mobilność i lekkość, laptop posiada 15 calową matrycę, a jego waga to niecałe dwa kilogramy. Jest niezwykle smukły i lekki, posiada bardzo wygodną klawiaturę i doskonale spisujący się podczas prac w słońcu monitor. Oszczędny i wydajny procesor, duża pamięć i wydajna karta graficzna sprawiają, że sklep OEM – centrum tuningoweten sprzęt będzie się nadawał nie tylko do prac biurowych, ale również do zaawansowanej rozrywki. Z kolei wyznacza nowy trend jeżeli chodzi o mobilność. Zaliczany jest do rodziny ultrabooków, jest bardzo lekki i cienki, i co najważniejsze, pracować może kilka godzin bez konieczności ładowania.