Nasz portal ma długoletnie doświadczenie. Ciągle się rozwija. Codziennie dostarcza użytkownikom najświeższych ciekawostek technologicznych. Przedstawiamy bogatą bazę obiektywnych testów. Każdego dnia przybywa nam liczba użytkowników naszego serwisu internetowego.

Monitory do PC

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Na naszej stronie znajdziesz zestawienie monitorów do PC. Znajdziesz tutaj najlepsze informacje o monitorach za najbardziej atrakcyjne ceny. Jeżeli nie życzysz sobie wielkiego monitora CRT na swoim biurku, zdecyduj się na zakup monitora LCD. Jest to wspaniała inwestycja.

Jakość przedstawianych monitorów wyjątkowa. Monitor ViewSonic VX2255wmb jest tanim, ale jednocześnie dobrym jakościowo urządzeniem. Charakteryzuje sięwyjątkowo dobrymi złączami. Posiada również wygodny kąt widzenia. Dzięki niskim dźwiękom idealnie sprawdza się do gier PC. Z kolei ASUS PG221 jest droższy. Jego ogromnym plusem jest na pewno dobra liczba wejść oraz cudowna jakość barw. Kierowany jest w dużej mierze do fanów gier PC a także filmów DVD. Ma również ciekawy wygląd.

Różne słuchawki

Na naszej stronie www znajdziesz też porównanie zestawów słuchawkowych na każdą kieszeń. Nadają się idealnie zarówno do grania, jak i do słuchania muzyki. Możemy tutaj odnaleźć słuchawki różnego typu m.in. słuchawki douszne, słuchawki kanałowe, słuchawki nauszne, słuchawki studyjne HI-FI, słuchawki z mikrofonem, słuchawki bezprzewodowe i słuchawki z redukcją szumu. Dzięki naszej stronie www czytelnik będzie miał możliwość porównania wszystkich produktów. Dzięki temu słuchawki zostaną doskonale dopasowane wymagań klienta.

Aby spełnić prośby użytkowników portalu oferujemy przegląd słuchawek, w którym uwzględniono głównie trzy konkretne obszary: gry, gry z zastosowaniem komunikacji głosowej a także słuchanie MP3. Przy każdym modelu braliśmy pod uwagę jego parametry oraz ergonomię pracy.