Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Od pewnego czasu w naszym kraju klimat dla miłośników tytoniu pogarsza się. Powstają kolejne zakazy. Palenia w pubach i kawiarniach zakazuje się w całej Polsce. Liczne ośrodki miejskie dokładają do tego zakaz puszczania dymka na terenach rekreacyjnych. Coraz to nowsze badania ukazują dewastujący wpływ palenia na żywotność ludzką. Jasna sprawa, porzucenie uzależnienia jest niesamowicie trudne i nie każdy może sobie z tym poradzić.

Nikotyna uzależnia psychicznie i fizjologicznie. Do potrzeby dawki tego alkaloidu dochodzi siła nawyku. Wieloletnich dymiących niełatwo odciągnąć od tytoniu w trakcie picia alkoholu bądź kiedy starają się rozluźnić po trudnym dniu roboty. Rozwiązaniem na te znaczące problemy są epapierosy.

E-papierosy z pozoru mogą się wydawać śmiesznie, jednak mają mnóstwo mocnych stron. Najważniejsze jest to, że nie ogranicza się palenia ich w pubach i na przystankach. Chmura, którą wypuszcza użytkownik, okazuje się zupełnie nietrująca dla reszty ludzi. Ba, jeżeli w elektronicznym papierosie będzie dodatkowy wkład, dymek potrafi mieć miły zapach.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Papierosy elektroniczne wspierają rezygnujących z nałogu. Jest to efektem faktu, że mają niższą dawkę nikotyny, którą da się zmieniać.

Czy wiesz, gdzie także możesz znaleźć inne tego rodzaju wiadomości? Jeżeli nie, to wejdź na ten odnośnik i zerknij na treść znajdującego się tam artykułu.

Analogicznie, jak działanie plastra nikotynowego. Przywiązanie mentalne od rzeczywistego papierosa jest wymienne na przyzwyczajenie się do e-fajki. Długodystansowy amator nikotyny, który zwalczyć chęć na papierosa, zazwyczaj nie wie co mieć między palcami, gdyż nawykł do trzymania w nich peta.

Nie ociągaj się – naciśnij ten link dermatolog warszawa ursynów i ciesz się opublikowanymi tam świeżymi postami. Na pewno pogłębią one Twoją znajomość rzeczy na powyższy temat.

Teraz może trzymać e-papierosa.

E-papierosy to także modny gadżet, mile widziany w kręgach młodzieży, troszczącej się o planetę i kondycję. Nie wywołują żółknięcia opuszków ani zębów. Są ciekawą ofertą dla ludzi, którzy nie pragną nikotyny. W sklepach aktualnie znajdziesz olejki do e-papierosów o różnorakich odmianach. W sprzedaży dostępne są wonie truskawkowe, ziołowe itp. Papierosy mogą być pyszne!

Myślę, iż powyższy niedługi tekst namówił Cię, palaczu, do zdobycia nowoczesnego papierosa. Zyska na tej decyzji Twoja forma, Twoja wygoda oraz towarzystwo. A, najważniejsza sprawa, nowoczesne epapierosy i potrzebny do nich e liqiud są zdecydowanie mniej obciążające portfel na co dzień, niż ich niezdrowe odpowiedniki!