Wielu ludzi ma spore problemy, czy wybrać typowy laptop czy tablet. Rzecz jasna można kupić oba urządzenia, i sporo użytkowników z praktycznych powodów tak robi. Ale można też dokładnie sprecyzować swoje potrzeby i wybrać takie urządzenie, jakie lepiej będzie spełniać wymagania. Jeżeli ktoś dużo będzie pracował na programach użytkowych pod linuxem albo windowsem, to wydajne laptopy będą dla niego zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli ktoś sprzętu używał będzie głównie do zabawy, słuchania muzyki, czy też liczyć się będą nieduże rozmiary, długi czas pracy na bateriach i mobilność, to tablet okazać się może korzystniejszym pomysłem.

Tablet HP Topaz

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Rzecz jasna projektanci sprzętów elektronicznych dokładają starań, by ich sprzęty były jak najbardziej praktyczne i uniwersalne, i powstają urządzenia przykładowo takie jak laptopy 2w1 (laptopy w niskiej cenie ). Łączą one w sobie wszystkie zalety obu tych sprzętów, czyli bardzo kompaktowe rozmiary, dłuższy czas pracy (zobacz również czas pracy kierowców) i dotykowy ekran, a przy tym pełnowymiarową klawiaturę i systemy operacyjne znane z typowego komputerowego sprzętu. Takie urządzenia można używać jako tradycyjne notebooki, a jeżeli ktoś będzie chciał obejrzeć dobry film czy też pograć w jakąś grę, to starczy obrócić klawiaturę, która może się wtedy stać praktyczną podstawką, i używać urządzenia jako tabletu.

Jeśli jednak ktoś postawi na zwykły tablet, to do wyboru ma sporo modeli różnych firm. Najbardziej popularnym wymiarem jest siedem cali, i tyle właśnie ma lenovo a3500. Lecz tablet ten posiada także 4-rdzeniowy procesor, ekran IPS z wysoką rozdzielczością, moduł 3G i 16G pamięci, przez co stanowi jedną z ciekawszych opcji na rynku. Z urządzeń LG mocno się także wyróżnia model lenovo a3500 (wejdź na stronę: ). Oprócz wydajnych komponentów tablet ten ma niezwykle przydatną cechę, to znaczy wielofunkcyjną, oryginalną komorę na akumulator. Bardzo dobrze sprawdza się ona w trzymaniu urządzenia, ale dzięki wysuwanej podstawce umożliwia ona postawienie tabletu.

Czy musisz poznać opisywany temat trochę dokładniej? Kliknij zatem ten odnośnik – więcej znajdziesz tu (http://www.etteplan.com/pl/uslugi/systemy-wbudowane/projektowanie-oprogramowania-wbudowanego). Te porady także są użyteczne.

Projektanci postawili na wygodę i ergonomię użytkowania, i dzięki zastosowaniu nietypowej komory na baterie ten tablet bardzo dobrze obsługuje się jedną ręką.