Rynek mobilnej rozrywki od kilku lat zawładnięty jest przez tablety oraz smartfony. W sklepach swoje produkty oferuje kilku największych, cenionych wytwórców i kilkudziesięciu innych, których produkty są nieco gorsze jakościowo, lecz za to znacznie mniej kosztują. O tym czy zakupić tablet solidny ale droższy, czy też zdecydować się na tani, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam klient, do niego będzie należeć końcowa decyzja. Jeśli ktoś będzie się skłaniał się raczej ku grupie pierwszej, to powinien przyglądnąć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za jedne z najlepszych w sprzedaży.

tablet

Autor: Raffaele Esposito
Źródło: http://www.flickr.com
Cechują się one doskonałą jakością elementów, solidnością i świetnymi osiągami. Jednym z flagowych tabletów (Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB Wi-Fi Czarny (SGP311E3/B)) tego producenta jest Tablet Sony Xperia Tablet Z 16 GB WiFi Czarny (SGP311E3/B). Został on wyposażony w ekran o przekątnej 10 cali, wykonany z bardzo odpornego na porysowania szkła, a równocześnie jest przy tym niezwykle smukły i lekki. Funkcje stosowane do tej pory w telewizorach z najwyższej półki gwarantują naprawdę barwny i ostry obraz, a wydajny układ procesora i duża ilość pamięci pozwala na granie w najnowsze gry.

start pracy tabletu

Autor: Karolina van Schrojenstein Lantman – Orlinska
Źródło: http://www.flickr.com

Na tym urządzeniu został zainstalowany najnowszy system Android, wzbogacony dodatkowo przez programistów Sony o wydajne aplikacje poprawiające wydajność pracy. Prezentowany wcześniej tablet łączyć się może jedynie poprzez wi-fi, lecz Tablet Sony Xperia™ Tablet Z 16 GB LTE Wi-Fi Czarny (SGP321B) posiada dodatkowe gniazdo umożliwiające wykorzystanie technologii LTE.

Pośród wielkiej ilości wszelakich tabletów znajdziemy również nietypowe, ciekawe sprzęty. Należą do nich piórkowe tablety, umożliwiające pracowanie zarówno za pomocą palców jak i specjalnym piórem dotykowym. Więcej odnośnie tematu znajdziesz tutaj: bardzo fajna strona.

Wiarygodna informacja ze strony przyda się każdemu. Zatem zachęcamy do przeczytania naszego następnego wpisu. Znajdziesz go pod podanym linkiem.

Jednym z przedstawicieli tej rodziny sprzętów jest Tablet Wacom Bamboo 3 Pen ,Touch (CTH-470K-PL), łączący w sobie funkcję tabletu i tabletu piórkowego. Zaś Tablet Wacom BAMBOO 3 MANGA E (CTH-470M-RUPL) to model dedukowany wielbicielom twórczości cyfrowej.