Czy nowe technologie znacznie zmieniły świat, społeczeństwo? Naturalnie, że tak! Ma to wiele atutów, choć nie możemy się oszukiwać – komputery oraz Internet spowodowały, iż chociażby sporo mniej czasu poświęcamy familii, kontaktom ze znajomymi, zasadniczo więcej siedzimy w domu. Na szczęście nie jest bardzo źle, wciąż wychodzimy z domu, więc alienacja nam nie powinna grozić, ale można powiedzieć, że kiedyś więzi międzyludzkie były dużo głębsze. Zastanówmy się jakie są jakby nie patrzeć zalety takich technologii jak np. komputer apple – w sumie Apple to świetna amerykańska firma.

zobacz:
Można powiedzieć, iż komputery spowodowały, że całe nasze funkcjonowanie stało się sporo prostsze. A więc po prostu nie musimy np. poszukiwać dłuższy czas wiadomości na któryś temat – przecież to właśnie dzięki komputerowi mamy okazję ogarnąć to wszystko w bardzo szybki sposób. A poza tym Macbook Air i inne sprzęty spowodowały, że mamy możliwość no jakby nie patrzeć sprawić, iż nawet jeżeli nie mamy zbytnio ciekawego żywotu, zainteresowań, będziemy i tak niejako bardziej usatysfakcjonowani z własnego funkcjonowania. Starajmy się docenić bardzo duże znaczenie pozyskiwania wiedzy – bardzo szybkiego nadmieńmy.

Warto także zauważyć, że komputery, Internet, w diametralny sposób zmieniły świat polityki. No weźmy chociażby w rachubę ministra Sikorskiego – regularnie udziela się on w serwisie Twitter. To powoduje, iż znacząca część internautów ma możliwość na bieżąco śledzić losy polskiego ministra spraw zagranicznych. A zresztą afera WikiLeaks dobitnie pokazała, że trudniej jest dzisiaj utrzymać coś w sekrecie. Doceniajmy także wolność wypowiedzi – nawet w reżimowych państwach w akurat Internecie dostrzec można dużo bardziej znaczącą swobodę. Demonstracje uliczne dotyczące ACTY dobitnie pokazały, iż nie chcemy zrezygnować z wolnego Internetu. Doskonale, że jest takie medium! Przykładowe produkty pod linkiem do sklepu.

Praca przy komputerze

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W sumie zalet Internetu, używania komputerów bądź blackberry q5 (wejdź tu: ) można wymienić sporo więcej. Najbardziej znaczące jest to, aby starać się utrzymać równowagę, a więc nie przesadzać zbytnio z nowoczesnymi technologiami. Choć przesada w odmienną stronę również nie jest OK.