Wielu ludzi na całym świecie zachodzi w głowę, z jakiego powodu Apple zaliczyło tak znakomity sukces. Konkretnym powodem do przemyśleń jest fakt, że produkty tej firmy są zazwyczaj o wiele bardziej kosztowne od wyrobów konkurencji. Mimo to, Apple ma miliony zadeklarowanych fanów, którzy potrafią czekać całą noc pod punktem sprzedaży, by zdobyć wymarzony sprzęt z charakterystycznym jabłuszkiem.

Autor: Aplle.com

Z pewnością wielkim atutem wyrobów marki, takich jak Macbook Apple bądź iPad, jest elegancja projektu . Nawet najkrytyczniejsi analitycy przyznają, że towary Apple wyróżniają się olśniewającym wyglądem. Jest to rezultat idei nieodżałowanego Steve’a Jobsa, który miał głębokiego bzika na punkcie projektów urządzeń elektronicznych. Jego perfekcjonizm spowodował, że dziś nie można znaleźć na rynku elegantszych pecetów i tabletów. Razem z estetyką otrzymuje się także wydajność – wyroby Apple mogą poszczycić się doskonałymi osiągami i pewnością funkcjonowania, nieczęsto widzianą w innych systemach operacyjnych.

Wielbiciele Apple podkreślają także cudowną jakość produkcji towarów marki (ciekawy artykuł), a także ich zamknięcie. Gadżety firmy Apple mają wbudowane systemy operacyjne, które nie pozwalają na instalację nieznanych programów. Powoduje to, że urządzenia Apple są niesamowicie trudne do złamania przez internetowych intruzów. Takie rozwiązanie wykazuje jeden spory mankament – silnie ogranicza posiadacza.

A co warto wiedzieć o obecnej ofercie marki? W dziedzinie notebooków ogromnym hitem jest Apple Macbook Air 13 , kompaktowy, szybki i estetyczny model. Dla zwolenników pecetów, znacznie szybszych od notebooków, firma proponuje produkty z serii iMac. Ich plusem jest wielkość – wszystkie elementy zgromadzono w monitorze. W przeciągu najbliższych miesięcy przedsiębiorstwo z jabłuszkiem w logu przeznaczy do sprzedaży nowy sprzęt – futurystycznie prezentujący się Mac Pro, który ma cechować się wielką wydajnością obliczeniową.

Źródło: